Návrat na hlavní stranu
TOPlist  TOPlist  

:: index :::: novinky :::: guestbook :: :: příroda :::: zvířátka :::: Kočičky & pejsci :: :: auta :::: PC-hry :::: sport :::: fotbal :::: pivo :: :: počítače :::: sex-ženy :: :: celebrity :::: letadla :::: lodě & jachty :::: žertovné :::: Valentýn & zamilované :::: Vánoce :::: mix :::: moje tvorba :::: ikonky :::: programy ::


Jak si upravit tapety

Možná se divíte proč jsem se rozhodl napsat tento článek a u zkušených uživatelů zůstane bez povšimnutí, ale jsem si jist že člověk který nemá s úpravou obrázků na počítači moc zkušeností určitě přijde vhod.

Takže nastíním vám situaci typickým problémem. Stáhli jste si od někud tapetu (třeba z těchto stránek), která nevyhovuje rozlišení vašeho monitoru a je bud zbytečně velká a zabírá zbytečné místo na disku nebo se může stát, že používáte kvalitní širokoúhlý monitor a tapeta je příliš malá. Ale co teď?

Právě teď je namístě porozhlédnout se po nějakém šikovném prográmku na úpravu fotografií, kterých je celkem velká řada. Takový program vám pak ze všech nesnází rychle pomůže. Já vám doporučím třeba 602 Photo a Zoner Media Explorel. V prvním případě je program šířen zdarma v druhém už si ho musíte zaplatit, proto nepospíchejte a program vybírejte opravdu pečlivě.

Tak teď máme zmíněný prográmek a můžeme se dát do díla stačí jen kliknout někde na položku změna velikosti či rozlišení a problém je vyřešen. Jednoduché a přitom elegantní! A v takovýchto programech se dá vyřešit i spousta dalších nedodělků a tapety si můžete přizpůsobit zcela ke svému obrazu ;-) Například můžete retušovat loga autorů tapet, měnit světlost a sytost a třeba i samotné barvy, spojovat dvě tapety dohromady prostě cokoliv vás napadne.


Proto bych chtěl nejen všem návštěvníkům těchto stránek doporučit aby si pokud žádný takový program nemají tak aby to co nejdříve napravili. Ušetříte si tak spoustu starostí a tapety budou vypadat přesně podle vašich představ!  Autor stránek:Jerry Grey Roku:2004 Editor:AraneaeNech vzkaz>> Guestbook