Návrat na hlavní stranu
TOPlist  TOPlist  

:: index :::: novinky :::: guestbook :: :: příroda :::: zvířátka :::: Kočičky & pejsci :: :: auta :::: PC-hry :::: sport :::: fotbal :::: pivo :: :: počítače :::: sex-ženy :: :: celebrity :::: letadla :::: lodě & jachty :::: žertovné :::: Valentýn & zamilované :::: Vánoce :::: mix :::: moje tvorba :::: ikonky :::: programy ::Jak stahovat tapety do vašeho PC
První co musíte udělat je vybrat si sekci, která vás zajímá. Na těchto stránek naleznete opravdu spoustu různých a hezkých tapet, které jsou pro přehlednost rozděleny do různých tématických sekcí.
O tom jak tapeta vypadá se můžete přesvědčit z náhledu. Ke každé tapetě je připojen i krátký popisek ve kterém se dozvíte o její velikosti, názvu a taky to nejdůležitějšího a to rozlišení. Kliknutím na rozlišení nebo náhled tapety si jí zobrazíte v plné velikosti.
Tak tady máme tapetu v plné velikosti tak jak má vypadat. Pokud jste s ní spokojení a líbí se vám můžete si jí hned jednoduchým způsobem uložit!
Pokud podržíte ukazatel myši chvíli na obrázků zobrazí se v levém horním rohu panel s třemi ikonkami. K uložení tapety do počítače slouží hned ta první s disketou na obrázku, proto na ní klikněte.
Po kliknutí na ikonku s disketou "uložit" se automaticky objeví nabídka ve které si vyberete složku na vašem pevném disku kam bude tapeta uložena. Navíc si jí můžete okamžitě přejmenovat! Tak a je to právě jste si stáhli tapetu do počítače!!!
Trochu netypicky se vrátím o krok zpět. Pokud najedete na obrázek a podržíte na něm kurzor myši máte dvě volby. 1 Levý horní roh obrázek uložíte, ale je tu ještě pravý dolní roh ve kterém je jedna ikonku. Ta slouží k přepínání plné velikosti tapety a zarovnání tapety na velikost vašeho monitoru! Pokud si chcete prohlédnout každý detail vyzkoušejte!

Pokud jste si vybrali stačí kliknou a jen uložit!
Tak teď už pro vás není stahování tapet žádný problém!

Za opravdu nejlevnější pneu lze považovat nový model pneumatik od společnosti Matador. Model Stella se vyznačuje překvapivě tichým chodem, výbornou stabilitou a pohodlím, které obvykle takto levné pneu nenabízejí.

Na kvalitní a zdravotně nezávadné hračky a vybavení pro děti se specializuje eshop Hračky - Bambule. V nabídce si tak můžete vybrat kvalitní hračky pro kluky, najde se v ní kvalitní panenka pro děvčata, nebo Vás může zaujmout některá dětská stavebnice, případně rodinná společenská hra.

  Autor stránek:Jerry Grey Roku:2004 Editor:AraneaeNech vzkaz>> Guestbook